Blog

Informovaná žena přijme svoji přeměnu v padesátce lépe

By 30.6.2017

Menopauza rozhodně není lehkým obdobím. Mnoho žen i lékařů řeší hormonální nerovnováhu a úbytek pohlavních hormonů hormonální substituční terapií. Ne všichni vědí, že to není cesta jediná. Na trhu je revoluční, zcela bezpečný přírodní preparát.
Ženy, které nahrazují hormony pomocí hormonálních preparátů, mají ve svých řadách dvakrát vyšší výskyt rakoviny prsu. Hormonální léčba není zcela bez následků a vedlejších účinků. Proto se stále častěji řeší menopauza a její potíže přírodní a neškodnou cestou.

Hormonální přípravky

Hormonální přípravky dokážou ženy zbavit nepříjemných návalů horka, pocení, nespavosti, bolesti hlavy, výkyvů nálad a dalších projevů. Ale na trhu jsou i preparáty na přírodní bázi, které dokážou podobné věci. http://www.menox45.cz/symptomy-menopauzy.php http://www.menox45.cz/symptomy-menopauzy.php http://www.menox45.cz/symptomy-menopauzy.php http://www.menox45.cz/symptomy-menopauzy.php http://www.menox45.cz/symptomy-menopauzy.php http://www.menox45.cz/symptomy-menopauzy.php Menopauza je s nimi mnohem snesitelnější.

Informovaná žena přijme svoji přeměnu v padesátce lépe
3.7 (73.33%)3

Štítky:

Comments are currently closed.